Продавець "МагіяСаду" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
381 відгук

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (97) 468-22-18
+380 (66) 028-59-21
Магія Саду
Кошик

Санки дитячі з лози(легкі,зручні,безпечні)

Санки дитячі з лози(легкі,зручні,безпечні), фото 2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення

Хочете порадувати ваше "ЧУДО-ЧАДО",а для себе отримувати море позитивних емоцій кожного разу гуляючи з ним на вулиці, то ці санки – для вас. Завдяки невисоким полозам і низькому борту спереду, малюк зможе легко вибиратися з них. А якщо втомиться ходити – повернеться в затишне «гніздечко», створюване високою спинкою.
Немає нічого прекраснішого на світлі посмішки і дзвінкого сміху дитини!

Розміри:

Д*Ш*В (95*55*60)

сидіння :80 *38 см

Основні
Країна виробникУкраїна
Вікова групаВід 6-ти місяців
МатеріалЛоза
ТипСанки-полозки
  • Ціна: 1 400 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner